Xlash Pro odżywka do rzęs

xlash proDziałanie: Odżywka do rzęs Xlash Pro to jeden z tych produktów, który w taki sam sposób pielęgnuje i rzęsy i brwi. Działa wzmacniająco i wydłużająco na włoski, pogrubia i przyciemnia je. Odżywka do rzęs Xlash Pro zawiera kilka składników naturalnych; są to między innymi: roślinne i ziołowe ekstrakty oraz wyciąg z czerwonego koralowca. Zapewniają one odżywienie zarówno rzęsom, jak i skórze powiek.

Aplikacja: Przed aplikacją odżywki do rzęs Xlash Pro należy zastosować się do kilku zasad. Po pierwsze umyj dłonie, by nie przenosić zarazków na okolice oczu. Potem wyjmij szkła kontaktowe (jeżeli takie nosisz) i dokładnie usuń makijaż. Odżywkę do rzęs Xlash Pro nakłada pędzelkiem na górnej linii rzęs.

Pamiętaj, że aplikacje przeprowadza się przed snem, aby produkt mógł lepiej zadziałać, a składniki – szybko wchłonęły się.

Efekty: Kuracja odżywką do rzęs Xlash Pro powinna dość szybko przynieść efekty. Po upływie trzech tygodni rzęsy są mocniejsze i bardziej nawilżone. Ostateczne rezultaty zobaczymy dopiero pod koniec kuracji – długość i kondycja rzęs poprawiają się w widoczny sposób. Jednak odżywka do rzęs Xlash Pro nie działa do końca tak dobrze, jak nam się wydawało. W trakcie kuracji zauważymy, że odbarwia powiekę. Na szczęście jasnofioletowe plamki znikają po kilku tygodniach od chwili zakończenia kuracji.

Opakowanie: Pojemność jednego opakowania odżywki do rzęs Xlash Pro wynosi 3 ml – produkt wystarcza na około siedem miesięcy kuracji. Zamknięty jest w plastikowym flakoniku i kartonowym pudełku o dość przeciętnym wyglądzie.

Cena: Cena odżywki do rzęs Xlash Pro jest za wysoka – odbarwienie powieki i niewielkie efekty są minusami tego produktu.