Regenerum do rzęs

regenerumDziałanie: Odżywka do rzęs Regenerum posiada właściwości wzmacniające osłabione rzęsy i odbudowujące uszkodzone np. podkręcaniem na zalotce włoski. Dopiero w drugiej kolejności przypisuje się jej działanie wydłużające i pogrubiające rzęsy. Dzięki dwóm rodzajom płynu produkt najpierw dociera w głąb mieszków włosowych, odżywiając bezpośrednio rzęsy, a potem regeneruje i wygładza rzęsy na całej ich długości.

Aplikacja: Jedno opakowanie odżywki do rzęs Regenerum zawiera dwa rodzaje płynu wydłużającego i pielęgnującego rzęsy. Pierwszy z nich nakłada się pędzelkiem. Aplikatorem narysować trzeba kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych powiekach. Następnie szczoteczką maluje się całe rzęsy, zaczynając od nasady, a na końcówkach kończąc. Tym samym aplikatorem przeczesać można brwi. Odżywka do rzęs Regenerum szybko się wchłania i nie spływa do oczu.

Efekty: Odżywka do rzęs Regenerum wzmacnia i wydłuża rzęsy; posiada również działania pielęgnujące skórę powiek. Znaczącą rolę w kuracji odgrywają naturalne składniki. Należą do nich między innymi: ekstrakt ze świetlika, prowitamina B5, żel z aloesu i witamina E. Niestety na efekty przyjdzie nam poczekać do końca kuracji, czyli aż pięć miesięcy.

Rezultaty nie utrzymują się długo – zanikają bowiem po niespełna miesiącu od przeprowadzenia ostatniej aplikacji.

Opakowanie: Odżywka do rzęs Regenerum różni się wyglądem od innych produktów przeznaczonych do wydłużania rzęs. Posiada dwa aplikatory: pomarańczowy pędzelek i szczoteczkę z gęsto osadzonym włosiem. Buteleczka mieści 11 ml płynu, lecz gęsta konsystencja powoduje, że produkt szybko kończy się.

Cena: Odżywka do rzęs Regenerum to chyba najtańszy produkt. Jednak jak na kosmetyk regenerujący i nie dający trwałych efektów, wysokość ceny jest jak najbardziej uzasadniona.