Latisse odżywka do rzęs

latisseDziałanie: Latisse jest produktem często wykorzystywanym jako odżywka do rzęs. Cieszy się tak dużą popularnością, bo posiada właściwości wydłużające i pogrubiające rzęsy. W rzeczywistości jest stosowany przez lekarzy okulistów do leczenia różnych chorób oczu. Warto się więc zastanowić, czy na pewno chcemy go używać.

Aplikacja: W opakowaniu, oprócz Latisse, znajdziemy zestaw 60 pędzelków. To za ich pomocą nanosimy odżywkę na rzęsy. Wystarczy jedną kropelkę Latisse nałożyć na czubek pędzelka i rozprowadzić ją tuż przy linii rzęs. Nie wolno aplikować produktu bezpośrednio na powieki lub rzęsy, ponieważ mogłoby to się skończyć silnymi podrażnieniami.

Efekty: Latisse bardzo szybko wydłuża rzęsy i taki efekt utrzymuje się podczas kuracji. Niestety dwa miesiące po jej zakończeniu wszystkie rezultaty zanikają. Koniecznie trzeba wspomnieć, że w trakcie kuracji pojawiają się podrażnienia.

Są to: popękane naczynka krwionośne, powieki uwrażliwione na dotyk, przekrwione oczy, suchość oczu i skóry.

Opakowanie: Jedna buteleczka Latisse mieści 3 ml płynu. Wyposażona jest w dozownik i zamykanie w formie koreczka. W pudełku znajdziemy pędzelki – czarne i długie aplikatory z dość sztywnym włosiem.

Cena: Latisse jest bardzo drogim produktem, a do tego trudno dostępnym (receptę na Latisse wystawia lekarz). W sieci kupić można tańszy zamiennik, lecz źródło zakupu nie jest pewne.