Lilash odżywka do rzęs

lilashDziałanie: Odżywka do rzęs Lilash wzmacnia i zwiększa objętość rzęs. Zapewnia nam naturalny wygląd, jest delikatna dla oczu i ma przyjazną konsystencję. Polecana jest wszystkim kobietom, które chciałyby mieć ładniejsze i zdrowsze rzęsy. Odżywki do rzęs Lilash mogą używać również mężczyźni. Jedynymi przeciwwskazaniami są: ciąża, karmienie piersią, wiek poniżej 18 lat, ciężkie choroby okulistyczne lub dermatologiczne.

Aplikacja: Odżywkę do rzęs Lilash nakłada się co wieczór na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek. Płyn aplikuje się pędzelkiem wzdłuż linii rzęs na powiekach górnych. Taki zabieg wykonuje się do chwili uzyskania pożądanych efektów. Potem odżywkę do rzęs Lilash nanosi się kilka razy w tygodniu.

Aplikację utrudnia włosie pędzelka – jest bardzo miękki i delikatny, dlatego łaskocze w powieki.

Efekty: Już po trzech tygodniach zobaczymy, że nasze rzęsy są mocniejsze, bardziej nawilżone, zregenerowane i nabłyszczone. Wydłużenie pojawia się po dwóch miesiącach kuracji. Odżywka do rzęs Lilash nie zawiera sztucznych składników, nie spływa do oczu podczas aplikacji i nie wywołuje podrażnień.

Opakowanie: Odżywka do rzęs Lilash zamknięta jest w czarnym kartoniku. Płyn został wlany do szarej buteleczki o pojemności: 5,91 ml i 2,95 ml. Podczas otwierania flakoniku trzeba uważać, by nie rozlać produktu.

Cena: Cena (bardzo wysoka) uzależniona jest od pojemności opakowania. Niezależnie od wysokości kwoty, wysyłka jest darmowa.