Lashcode


Działanie: Odżywka do rzęs Lashcode to bardzo dobra propozycja dla tych, którzy potrzebują produktu do kompleksowej pielęgnacji rzęs. Nie tylko wspiera ich wzrost, zapewniając dłuższe, grubsze i gęstsze rzęsy, ale też pielęgnuje delikatne włoski, dzięki czemu dzień po dniu stają się mocniejsze. Lashcode zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu, regeneruje cebulki, a także chroni rzęsy przed tym wszystkim, co mogłoby je uszkodzić.

To pielęgnacja i stymulacja wzrostu rzęs, po którą może sięgnąć każdy niezadowolony z ich dotychczasowego wyglądu.

Aplikacja: Nie trzeba poświęcać wiele, aby stosować odżywkę do rzęs Lashcode. To lekkie, wodniste serum, które nakłada się na linię rzęs ukrytym w smukłym opakowaniu cienkim pędzelkiem. Trzeba tylko pamiętać, aby przed użyciem wykonać dokładny demakijaż i osuszyć rzęsy, bo tylko wtedy wszystkie składniki odżywcze serum Lashcode mogą wniknąć tam, gdzie ich działanie jest najpotrzebniejsze: w głąb cebulek.

Efekty: Czego możesz spodziewać się, sięgając po serum do rzęs Lashcode? Tego, że twoje dotychczas cienkie, kruche i krótkie rzęsy zamienią się w prawdziwe wachlarze rzęs. Lashcode wydobywa naturalny potencjał drzemiący w rzęsach, dzięki czemu już po 2-3 tygodniach będą gęstsze, a oczy zyskają wyrazistą i niezwykle piękną oprawę. Na pełne rezultaty poczekamy mniej więcej 2 miesiące, ale warto, bo dzięki odżywce Lashcode rzęsy jeszcze długo po kuracji będą zaskakiwały swoim wyglądem. Bez sztuczności!

Opakowanie: Odżywka do rzęs Lashcode zamknięta jest w estetycznie zaprojektowanym i solidnie wykonanym opakowaniu, które przypomina buteleczkę klasycznej maskary. Wewnątrz kryje się jednak 5 ml lekkiej i doskonale wchłaniającej się odżywki, a także ulotka z niezbędnymi informacjami.

Cena: Nie jest to najtańsza z odżywek do rzęs, ale zdecydowanie warta swojej ceny. Płacimy raz i dostajemy produkt, który bezkompromisowo dba o rzęsy i przyspiesza ich wzrost przez około 6 miesięcy.

Więcej informacji: www.lashcode.pl