Dermena Lash odżywka do rzęs

Derma LashDziałanie: Odżywka do rzęs Dermena Lash polecana jest do pielęgnacji rzęs i brwi, które: nadmiernie wypadają, są słabe, cienkie, delikatne i przerzedzone oraz zniszczone i wymagające regeneracji. Produkt mogą stosować również osoby, które przebyły chemioterapię. Odżywka do rzęs Dermena Lash ma silne działanie wzmacniające – dzięki niej rzęsy nie wypadają podczas demakijażu, są zdrowsze i dogłębnie odżywione.

Aplikacja: Odżywka do rzęs Dermena Lash nie posiada wygodnego w użytkowaniu i precyzyjnego pędzelka. Aplikator jest zbyt duży, aby swobodnie dotrzeć nim między rzęsy. W konsekwencji powieki i rzęsy pokrywamy płynem, który zasycha tworząc białe plamy. Aplikację powinno przeprowadzać się co wieczór do momentu wzmocnienia lub wydłużenia rzęs.

Potem odżywkę do rzęs Dermena Lash nanosi się kilka razy w tygodniu w celu podtrzymania rezultatów.

Efekty: Dzięki odżywce do rzęs Dermena Lash już po miesiącu zaobserwować możemy regenerację, wzmocnienie i nawilżenie rzęs. Dopiero pod koniec kuracji widoczne będzie wydłużenie i zagęszczenie rzęs. Nie spodziewajmy się jednak spektakularnych efektów. Odżywka do rzęs Dermena Lash przeznaczona jest do pielęgnacji rzęs, brwi i skóry wokół oczu.

Opakowanie: Jedna buteleczka odżywki do rzęs Dermena Lash mieści 10 ml płynu. Zamknięta jest w biało – różowym pudełku. Całość wygląda dość przeciętnie.

Cena: Za samo wzmocnienie i pielęgnację rzęs, brwi i skóry powiek zapłacimy niewiele. Ale i tak odżywka do rzęs Dermena Lash nie jest warta swojej ceny.