Kerabione

ODŻYWKA DO RZĘS KERABIONEDziałanie: Skuteczność wzmacniającego serum do rzęs Kerabione teoretycznie potwierdzają badania. Stosowane regularnie ma wydłużać, zagęszczać, wzmacniać, pogrubiać i przywracać zdrowy wygląd. Niestety odżywka do rzęs Kerabione wcale nie ma tak wielu właściwości w rzeczywistości. Bardzo dobrze nawilża, odżywia i wzmacnia rzęsy, jednak efekt zagęszczenia i podkreślenia linii oka widoczny jest tylko u części osób. Działanie Kerabione prawdopodobnie uzależnione jest od tego, jak dany organizm reaguje na składniki aktywne.

Aplikacja: Odżywka do rzęs Kerabione powinna być aplikowana każdego dnia wieczorem, po oczyszczeniu twarzy z zanieczyszczeń i makijażu. Cienki, biały pędzelek zapewnia komfort aplikacji i pozwala precyzyjnie nałożyć serum na linię dolnych i górnych rzęs. Serum używa się tak, jak eyelinera.

Różnica jest jedna taka, że wodnisty preparat może ociekać do oczu i sklejać rzęsy, jeśli nałożymy go w zbyt dużej ilości.

Efekty: Mimo że odżywka do rzęs Kerabione ma niemal dwukrotnie większą pojemność (5 ml) niż konkurencyjne środki stymulujące wzrost rzęs, wystarcza zaledwie na 3-miesięczną kurację. Przy czym jakiekolwiek efekty mają być widoczne dopiero po koniec 1 miesiąca stosowania, a te bardziej spektakularne po 2 miesiącach.

Opakowanie: Kerabione to standardowa, dość poręczna odżywka do rzęs. Ma nieco szerszy i krótszy flakonik niż spotykane w tego typu produktach. Dzięki temu jest poręczna i dobrze dopasowuje się do dłoni. Zewnętrzny kartonik jest zupełnie niepotrzebnie tak duży.

Cena: Cena, mimo że niewygórowana, absolutnie nie jest adekwatna do długiego czasu oczekiwania na średniej efekty, które znikają zaraz po odstawieniu produktu.