Long 4 Lashes odżywka do rzęs

Działanie: Odżywka do rzęs Long 4 Lashes przeznaczona jest do wydłużania i wzmacniania rzęs. Produkt zawiera silnie działającą substancję stosowaną w okulistyce. Z tego powodu nie wszyscy będą mogli stosować ten kosmetyk. Przeciwwskazaniami są: ciąża, karmienie piersią, niepełnoletność, alergia, choroby okulistyczne lub dermatologiczne.

Long 4 LashesAplikacja: Odżywka do rzęs Long 4 Lashes posiada malutki pędzelek, którym maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych powiekach; w trakcie snu produkt przedostaje się na powieki dolne.
Aplikacja nie jest wygodna, ponieważ pędzelek nie został prawidłowo skonstruowany. „Rączka”, którą trzymamy w dłoni, jest zbyt długa. W efekcie ocieramy nią o brwi i powieki.

Efekty: Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Long 4 Lashes pojawiają się po około czterech miesiącach. Rzęsy stają się mocniejsze oraz łatwiej jest je rozczesać i podkręcić. Dopiero po całej kuracji, czyli po sześciu miesiącach, rzęsy wydłużają się. Nie jest to jednak efekt naturalny – włoski są wykręcone we wszystkich kierunkach.

Po upływie sześciu miesięcy odżywkę do rzęs Long 4 Lashes aplikuje się co drugi dzień.

Opakowanie: Odżywka do rzęs Long 4 Lashes znajduje się w biało – złotej buteleczce o pojemności 3 ml. Podobnie wygląda kartonowe pudełko; w środku znajdziemy ulotkę. Jedno opakowanie wystarcza na około osiem miesięcy kuracji.

Cena: Odżywka do rzęs Long 4 Lashes nie kosztuje dużo. Co więcej można dostać ją w drogeriach.