Vitalash odżywka do rzęs

Działanie: Odżywka do rzęs Vitalash posiada właściwości wydłużające i wzmacniające. Sprawia, że rzęsy stają się ładniejsze i grubsze. Produkt odpowiedzialny jest także za nawilżenie i poprawę kondycji. Odżywka do rzęs Vitalash polecana jest kobietom, które chciałyby mieć dłuższe i gęściejsze rzęsy.

VitlashAplikacja: Odżywkę do rzęs Vitalash nakłada się na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek. Produkt nanosi się pędzelkiem na linię rzęs górnej i/lub dolnej powieki. Płyn nie powinien spływać do oczu i nie powinien wywoływać podrażnień. Jeżeli jednak w jakiś sposób przedostanie się do oczu, należy je jak najszybciej przemyć ciepłą wodą, a w razie wystąpienia większego dyskomfortu – przerwać kurację, a nawet skonsultować się z lekarzem dermatologiem lub okulistą.

Efekty: Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Vitalash pojawiają się po około czterech tygodniach. Ostateczne rezultaty powinno dać się zaobserwować po trzech miesiącach. Niestety, wyniki kuracji nie utrzymują się długo.

Prawdopodobnie działanie składników w odżywce do rzęs Vitalash jest zbyt słabe, aby efekty mogły wytrwać dłużej niż miesiąc.

Opakowanie: Zarówno buteleczka, jak i pudełko, w której jest ona umieszczona, są bardzo ładne. Czarne i srebrne kolory pasują do siebie jak ulał. Dolną część opakowania zdobią srebrne kropki, a zakrętki – srebrna, połyskująca obręcz. W buteleczce mieści się 6 ml, co wystarcza na półroczną kurację.

Cena: Cena odżywki do rzęs Vitalash jest nieco za wysoka, biorąc pod uwagę jej niedostateczne działanie. Podobno na stronie producenta zdarzają się promocje.