Biotebal rzęsy XXL

BIOTEBAL RZĘSY XXL SERUMDziałanie: Jak wskazuje nazwa, odżywka Biotebal rzęsy XXL ma sprawiać, że nasze rzęsy znacząco powiększą swój rozmiar. Stosowana regularnie wydłuża, pogrubia, zagęszcza, wzmacnia i przyspiesza odrastanie rzęs. To, co dla jednych jest satysfakcjonującym efektem, u innych pozostanie niezauważone. Działanie tego serum można określić zatem jako średnie, bo jeśli mamy bardzo zniszczone rzęsy to efekt może być widoczny. Natomiast, kiedy zależy nam na bardzo rewelacyjnym efekcie, lepszym rozwiązaniem będzie inny kosmetyk.

Aplikacja: Standardowa odżywka do rzęs od Biotebal oznacza równie typowy aplikator. Zasady są te same, czyli dokładny demakijaż przed użyciem i regularne stosowanie każdego dnia przed snem. Preparat, mimo że średniej gęstości, nakłada się łatwo za sprawą niewielkiego pędzelka. Aplikator przypomina ten wykorzystywany przy eyelinerach w płynie, dlatego łatwo operuje się nim w okolicy oczu.

Niestety może utrudniać nałożenie serum w kącikach oczu, bo jest tępo zakończony.

Efekty: Odżywka do rzęs Biotebal działa niemal od pierwszego nałożenia, co nie oznacza jednak, że od razu zauważalny jest wzrost rzęs. Na pierwsze efekty trzeba poczekać około miesiąca, a nawet po tym czasie nie będą spektakularne. Ostateczne rezultaty powinny pojawiać się około 2 miesiąca, natomiast cała kuracja przewidziana jest na 6 miesięcy. To dość długi czas jak na odżywkę do rzęs o standardowej pojemności 3 ml.

Opakowanie: Kolejna niewielka odżywka do rzęs w pękatym u dołu i zwężanym ku górze flakoniku. Zapakowana w duży, biało-fioletowy kartonik przypominający opakowanie leku. Biotebal rzęsy XXL to poręczne serum, choć jakość wykonania opakowania i nieodkręcające się opakowanie pozostawia wiele do życzenia.

Cena: Serum Kerabione rzęsy XXL nie kosztuje dużo i można kupić je niemal w każdej aptece. Warto jednak rozejrzeć się za czymś droższym, ale skuteczniejszym.