Talika Lipocils odżywka do rzęs

Działanie: Odżywka do rzęs Talika Lipocils posiada właściwości wydłużające, nawilżające i wzmacniające. Regularnie używana potrafi podkręcać rzęsy i długo utrzymywać ich skręt. Produkt można nakładać również na brwi i jako bazę pod tusz. Ponadto odżywka do rzęs Talika Lipocils nabłyszcza rzęsy i brwi.

Aplikacja: Odżywkę do rzęs Talika Lipocils nakłada się rano i wieczorem przez około miesiąc. Po upływie tego czasu aplikację wykonuje się raz dziennie, na noc. Produkt należy rozprowadzić na Talika Lipocilsrzęsach, zaczynając od nasady, a na końcówkach kończąc; czubkiem szczoteczki można „wyciągnąć” najmniejsze włoski do góry. Nakładając odżywkę do rzęs Talika Lipocils na brwi, pamiętajmy, aby aplikator prowadzić w kierunku wzrostu włosków.

Efekty: Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Talika Lipocils pojawiają się po czterech tygodniach. Rzęsy stają się dłuższe o około 2 mm, bardziej nawilżone, odżywione i ładniejsze. Naturalne składniki dbają zarówno o rzęsy, jak i o skórę powiek. Do tych substancji należą między innymi: pokrzywa, allantoina, jabłkowy ekstrakt, wyciągi z ziół.

W produkcie znajdziemy także kilka parabenów.

Opakowanie: Odżywkę do rzęs Talika Lipocils można kupić w dwóch wersjach pojemnościowych: 4,2 ml oraz 10 ml. Produkt zamknięty jest w niebiesko – srebrnej buteleczce.

Cena: Uzależniona jest od pojemności opakowania. Większa z nich jest w cenie porównywalnej do innych produktów wydłużających rzęsy.