Hair Plus odżywka do rzęs

hairplusDziałanie: Odżywka do rzęs Hair Plus przeznaczona jest do wydłużania, zagęszczania i wzmacniania rzęs. Produkt może być stosowany również na brwi. Zawiera naturalne składniki, które pielęgnują włoski i skórę powiek, a są to między innymi: witaminy, panthenol, peptydy.

Aplikacja: Przed przeprowadzeniem każdej aplikacji trzeba bardzo dokładnie usunąć makijaż. Odżywkę do rzęs Hair Plus nakłada się pędzelkiem, który z łatwością dostarcza składniki odżywcze do mieszków włosowych. W ten sposób zarówno rzęsy, brwi, jak i skóra wokół oczu są cały czas pielęgnowane, zapewniana jest im regeneracja i wzmocnienie.

Efekty: Odżywka do rzęs Hair Plus działa bardzo wolno. Dopiero po dwóch miesiącach zobaczymy, że nasze rzęsy i brwi są bardziej odżywione i nawilżone, nie wypadają podczas demakijażu. Pod koniec kuracji, a więc po około sześciu miesiącach, zauważymy niewielkie wydłużenie i zagęszczenie.

Odżywka do rzęs Hair Plus nie wywołuje podrażnień.

Opakowanie: Opakowanie odżywki do rzęs Hair Plus wygląda bardzo ładnie. Złote i białe kolory pasują do siebie w 100%. Równie ciekawy jest projekt pudełka. W buteleczce mieści się 3 ml płynu.

Cena: Odżywka do rzęs Hair Plus  kosztuje zbyt wiele. Tak duża kwota jest niewspółmierna w stosunku do właściwości produktu.