FEG odżywka do rzęs

fegDziałanie: Wzmocnienie, wydłużenie i odżywienie to najważniejsze zadania odżywki do rzęs FEG. Kobiety karmiące piersią i będące w ciąży oraz osoby niepełnoletnie nie mogą rozpocząć kuracji. Z konsultacji lekarskiej powinny natomiast skorzystać alergicy, osoby z wrażliwą skórą, noszące soczewki. Dlaczego? Odżywka do rzęs FEG zawiera substancję wykorzystywaną podczas leczenia okulistycznego.

Aplikacja: Konsystencja odżywki do rzęs FEG jest dość gęsta. Z buteleczki trudno jest wybrać ostatnie resztki produktu. W efekcie nie możemy przeprowadzić wszystkich przewidzianych aplikacji. Odżywkę do rzęs FEG nakłada się co wieczór, na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek.

Służy do tego cienki pędzelek, którym malujemy kreskę przy linii rzęs.

Efekty: Po miesiącu regularnego stosowania odżywki do rzęs FEG rzęsy są bardziej nawilżone, wzmocnione i zregenerowane. Wydłużenie i zagęszczenie pojawia się dopiero pod koniec kuracji. Naturalne składniki (zielona herbata, wyciąg z pestek dyni, ekstrakt z ogórka i owocu granatu) pielęgnują skórę powiek, zapewniając rozjaśnienie, wygładzenie i złagodzenie ewentualnych podrażnień.

Opakowanie: Odżywka do rzęs FEG zamknięta jest w przeciętnie wyglądającej buteleczce. Pojemność jednego opakowania wynosi 3 ml, co wystarcza na około sześć miesięcy kuracji.

Cena: Cena odżywki do rzęs FEG nie jest adekwatna do jej działania i podrażnień, które mogą pojawić się podczas kuracji.