Joanna Multilashes

odżywka Joanna MultilashesDziałanie: Joanna Multilashes to typowa odżywka do rzęs, która nie ma niczego, co mogłoby ją wyróżnić na tle podobnych produktów. Wydłuża, wzmacnia i pogrubia rzęsy za sprawą kilku ciekawych składników odżywczych – jedwabiu, prowitaminy B5 i kwasu hialuronowego. Główna substancja aktywna to bimatoprost. Intensywność efektów uzależniona jest jednak w dużej mierze od tego, w jaki sposób cebulki rzęs zareagują na skład serum Joanna Multilashes.

Dlatego u jednych zadziała ono bardziej, a u innych mniej skutecznie.

Aplikacja: Przed użyciem Joanna Multilashes konieczne jest oczyszczenie powiek z makijażu. Serum można aplikować dopiero na czystą i osuszoną skórę powiek. Do aplikacji służy cienki pędzelek (taki jak przy eyelinerze), którym łatwo nakłada się odżywkę u nasady rzęs. Nie powinno się stosować serum do rzęs Joanna Multilashes na dolną powiekę.

Efekty: Jedno opakowanie o pojemności 4 ml, nieco większe niż standardowo, przeznaczone jest na półroczną kurację. Do mniej więcej 8 tygodnia odżywka do rzęs Multilashes powinna być stosowana codziennie. Po tym czasie następuje mniej intensywna kuracja podtrzymująca. Rzęsy wzmacniają się około 3 tygodnia, chociaż na jakiekolwiek widoczne efekty trzeba poczekać do mniej więcej 2 miesiąca.

Opakowanie: Zewnętrzny kartonik występuje w dwóch wielkościach – mniejszy, jeśli kupujemy tylko odżywkę, a większy, jeśli wybieramy zestaw z zalotką w gratisie. Całość utrzymano w srebrzysto-białej kolorystyce z elementami kobiecego różu. Odżywka do rzęs Multilashes ma bardzo poręczny, maleńki flakonik zakończony spiczastą nakrętką.

Cena: To jedna z tańszych odżywek do rzęs, ale trzeba mieć świadomość, że w tej cenie nie dostaniemy nic więcej poza średnimi efektami, słabą wydajnością i niedopracowanym składem.