Idol Lash odżywka do rzęs

Idol LashDziałanie: Zadaniami, które powinna spełniać odżywka do rzęs Idol Lash, są: wydłużenie, przyciemnienie i pogrubienie. Dzięki naturalnym składnikom, takim jak: rumianek, miód, peptydy, proteiny, substancje nawilżające, produkt pielęgnuje nie tylko rzęsy – dba również o skórę wokół oczu.

Aplikacja: Odżywkę do rzęs Idol Lash nakłada się co wieczór do chwili osiągnięcia pożądanych rezultatów. Do aplikacji służy pędzelek, którym maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na powiekach dolnych i górnych. Przed naniesieniem odżywki do rzęs Idol Lash należy wykonać dokładny demakijaż, żeby umożliwić składnikom przedostanie się do cebulek rzęs.

Efekty: Niewielkie efekty pojawiają się po miesiącu: rzęsy są wzmocnione, zregenerowane i odżywione. Odżywka do rzęs Idol Lash z powodzeniem uzupełnia ubytki w brwiach. Wydłużeniem włosków, które widoczne jest dopiero pod koniec kuracji, nie nacieszymy się długo.

Efekty kuracji znikają z dniem, z którym ostatni raz nałożymy produkt na rzęsy.

Opakowanie: Odżywka do rzęs Idol Lash wyglądem przypomina zwykłą maskarę. W jednym opakowaniu mieści się 5 ml dość gęstego produktu. Wystarcza to na około siedem miesięcy kuracji.

Cena: Cena odżywki do rzęs Idol Lash należy do jednej z wyższych w tym zestawieniu.