Mavala Double Lash odżywka do rzęs

Mavala Double LashDziałanie: Odżywka do rzęs Mavala Double Lash przeznaczona jest do wzmacniania, regeneracji i wydłużania rzęs. Produkt nawilża, podkręca i pielęgnuje rzęsy. Można go także używać do odżywiania i modelowania brwi. Odżywka do rzęs Mavala Double Lash ma postać olejku, można ją wykorzystać jako bazę pod maskarę.

Aplikacja: Odżywka do rzęs Mavala Double Lash jako aplikator posiada szczoteczkę. Jej mały rozmiar nie pozwala na wygodną aplikację. Na szczęście włosie szczoteczki jest rozstawione tak, aby dokładnie rozczesywać i pokrywać rzęsy produktem. Odżywkę do rzęs Mavala Duble Lash aplikuje się dwa razy dziennie.

Nie należy nakładać kilku warstw produktu, ponieważ rzęsy lub brwi mogłyby zostać sklejone i oblepione białymi grudkami.

Efekty: Odżywka do rzęs Mavala Double Lash wzmacnia i regeneruje rzęsy. Taki efekt osiągniemy po miesiącu regularnego stosowania produktu. Niestety wydłużenie i zagęszczenie rzęs jest mało widoczne. Skóra wokół powiek natomiast staje się gładsza i ładniejsza. Całościowe rezultaty kuracji utrzymują się do około dwóch miesięcy.

Opakowanie: Odżywka do rzęs Mavala Double Lash zamknięta jest w słoiczku o pojemności 10 ml. Produkt ma półpłynną konsystencję, co wystarcza na około siedem miesięcy kuracji.

Cena: Mavala Double Lash to jedna z tańszych odżywek do rzęs. Szkoda jednak, że nie jest jedną z lepszych.