Ten kosmetyk skradnie ci serce. Róż do policzków bareMinerals Ready Color Boost The Stolen Heart.

Róż do policzków jest jednym z wielu kosmetyków, które dopełniają kobiecego wyglądu. Sprawiają, że makijaż jest elegancki, subtelny, a czasami drapieżny. Nie może zabraknąć go w żadnej kosmetyczce. Tak samo będzie z różem do policzków bareMinerals Ready Color Boost The Stolen Heart. Sprawdź, jaki efekt daje ten produkt i w jaki sposób należy go aplikować.

bareMinerals.jpgKosmetyk bareMinerals Ready Color Boost The Stolen Heart zamknięty jest w złotym kompaktowym opakowaniu, zamykanym na klik.

W środku znajduje się małe lusterko; niestety producent nie dołączył do pudełeczka żadnego aplikatora. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie miękkiego i płaskiego pędzla podczas wykonywania makijażu. Taki aplikator równomiernie rozprowadzi kosmetyk na powierzchni skóry i zadba o to, aby nasza buzia była promienna i piękna. A w jaki sposób nakładać róż do policzków bareMinerals Ready Color Boost The Stolen Heart? Na pędzel nałóż niewielką ilość kosmetyku; jeżeli nabrałaś zbyt dużo produktu, to jego nadmiar strzepnij, obcierając włosie aplikatora o dłoń. Następnie produkt zaaplikuj na wierzch kości policzkowych. Wystarczy muśnięcie skóry, aby wyglądać świeżo i rześko.

Róż do policzków bareMinerals Ready Color Boost The Stolen Heart zapewnia naturalne wykończenie oraz zmysłowy i delikatny look. Skórze nadaje ciepłego i żywego koloru. Błyszczący pigment obecny w produkcie bareMinerals sprawia, że cera jest promienna i świetlista. Co więcej, kosmetyk ujednolica koloryt skóry, na policzkach utrzymuje się cały dzień, nie blaknie i nie zbryla się. Odcień rożu do policzków bareMinerals Ready Color Boost The Stolen Heart zbliżony jest do barwy naturalnego rumieńca. W kompaktowym opakowaniu mamy dwa odcienie różu: jasny i połyskujący oraz matowy i „przybrudzony”. Zblendowane razem dają ładne wykończenie makijażu twarzy.

Jednak róż do policzków bareMinerals Ready Color Boost The Stolen Heart można wykorzystać także i w inny sposób. Ciekawym rozwiązaniem będzie zaaplikowanie go na powieki. Kosmetyk może uzupełniać lub całkowicie zastępować cienie do powiek. Jaśniejszym odcieniem maluje się wewnętrzny kącik oka, a ciemniejszym – zewnętrzny. Taki makijaż jest doskonałą bazą do wykonania smoky eyes z zastosowaniem ciemniejszych odcieni różu, brązu lub szarości.