Nivea Care, lekki krem odżywczy do każdej cery

nivea.jpgW ostatnich miesiącach wśród kremów do pielęgnacji cery króluje produkt od Nivea – lekki krem odżywczy z serii Nivea Care. To nowość od marki przeznaczona do każdego z typów skóry. Innowacyjna formuła, dopracowany skład, uniwersalność i bezpieczeństwo – to jedne z wielu zalet tego kremu, o którym nieco poniżej.

NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy oferuje rewolucyjne podejście w pielęgnacji cery. Na rynku ciężko o krem, który będzie intensywnie odżywiał, a jednocześnie szybko się wchłonie. Nivea zadbało o to, aby ten krem był lekki, nie obciążał, nie pozostawiał uczucia lepkości i zarazem był skuteczny. Jak to możliwe?

Sekretem Lekkiego Kremu Odżywczego od Nivea jest nowoczesna technologia lekkich hydro-wosków. Dzięki nim krem jest delikatny i wchłania się szybko, bo hydro-woski rozpuszczają się natychmiastowo w kontakcie ze skórą i wchłaniają się w naskórek. W jednym momencie skóra staje się odświeżona, nawilżona, odżywiona i delikatna w dotyku.

Nivea zaznacza, że Lekki Krem Odżywczy jest idealny dla każdego typu cery – dobrze się sprawdzi w nawilżaniu suchej skóry, a także w pielęgnacji cery z tendencją do przetłuszczania. Krem nie pozostawia uczucia lepkości, nie powoduje ciężkości i nie podrażnia. Można powiedzieć, że działa jak niewyczuwalny płaszcz pielęgnacyjny z serii Nivea Care.

Lekki Krem Odżywczy Nivea przeznaczony jest dla każdego, ale również do uniwersalnego stosowania.

Można nakładać go na dzień, na noc, w trakcie dnia lub jako bazę pod makijaż. Ponieważ bardzo dobrze się wchłania to nie ma żadnych ograniczeń w jego użyciu, bo chwilę po nałożeniu znika z twarzy.

Głębokie odżywienie i lekka formuła to zasługa opracowanego z dbałością o użytkowników składu. W Lekkim Kremie Odżywczym Nivea zrezygnowało z zastosowania parafiny, dzięki czemu krem nie zapycha i nie obciąża skóry. W przypadku tego produktu wagę przyłożono do dobrania odpowiednich substancji nawilżających – gliceryny, naturalnego masła shea oraz bogatych w kwasy tłuszczowe olejów roślinnych.