Nowość BOURJOIS – maskara Twist Up The Volume

bourjois.jpgŚrednio co sezon omawiamy nowości wśród tuszów do rzęs, którymi producenci próbują przyciągnąć nowych klientów i zatrzymać obecnych. Do redakcji trafiła perełka od Bourjois, maskara Twist Up The Volume, która skradła już serca wielu kobiet. Co jest w niej takiego wyjątkowego?

Podwójny efekt makijażu oczu

Jedna maskara dla dwóch efektów? Z tuszem do rzęs Twist Up The Volume od Bourjois to żaden problem, a wszystko za sprawą innowacyjnej szczoteczki 2w1. Wprowadzenie na rynek najnowszej maskary Bourjois to jednocześnie prezentacja aplikatora, którego jeszcze nie było na rynku kosmetyków do makijażu. Szczoteczkę maskary Twist Up The Volume wyposażono w specjalny mechanizm, która pozwala na malowanie aplikatorem w dwóch pozycjach. To sprawia, że możemy jednym produktem uzyskać dwa efekty – wydłużenie i pogrubienie. Połączenie obu sposobów aplikacji gwarantuje powalający rezultat maksymalnie długich i maksymalnie gęstych rzęs.

TWIST 1, czyli maksymalnie długie rzęsy

W normalnej pozycji aplikator jest dość długi i ma niezbyt gęsto rozstawione włoski. Szczoteczka w tej pozycji gwarantuje równomierne rozprowadzenie produktu na całej długości każdej rzęsy. Innowacyjna formuła maskary Twist Up The Volume oplata włoski siecią włókien, które podczas aplikacji wydłużają naturalne rzęsy przynajmniej o kilka milimetrów.

TWIST 2, czyli ekstremalnie pogrubienie

Największym zaskoczeniem w maskarze Bourjois jest przede wszystkim szczoteczka, która może malować w dwóch pozycjach. Po przekręceniu mechanizmu Twist Up The Volume zmienia się w tusz do rzęs dodający objętości. Oryginalna szczoteczka skraca się i zagęszcza, co powoduje, że maskara dodaje super objętości rzęsom bez efektu grudek lub sklejania.

Bezkonkurencyjna maskara od Bourjois

Twist Up The Volume Bourjois to przede wszystkim innowacja w kwestii aplikacji produktu, która może dać efekt wydłużenia, pogrubienia lub ekstremalnej wyrazistości rzęs przy podwójnej aplikacji. Jednak to nie wszystko. Wszystkie tusze do rzęs Bourjois charakteryzuje doskonała jakość, tak jest też w tym przypadku. Twist Up The Volume to maskara o bardzo intensywnej czerni, bardzo dobrej trwałości i bezpiecznej dla oczu formule.