Rene Furterer, maska intensywnie regenerująca Karité

Wiosna 2016 to wiele nowości do pielęgnacji ciała oraz włosów. Jednym z produktów, które często pojawiają się w ofercie producentów tuż po zimie, są maski do włosów. Mają skutecznie przywracać włosom zdrowie i piękny wygląd. Tegoroczną nowością w tej kategorii jest maska intensywnie regenerująca Karité od marki Rene Furterer Paris.

Kultowa regeneracja włosów

Maska do włosów intensywnie regenerująca z masłem Karité to kultowy produkt marki Rene Furterer, który królował w latach 50. jako jeden z najlepszych produktów odżywczych do blond włosów w stylu Marylin Monroe. To właśnie te włosy, farbowane i często poddawane stylizacjom, potrzebowały mocnego odżywienia i dogłębnej regeneracji.

Współczesna maska Karité Rene Furterer to produkt stworzony z myślą o bardzo suchych i wyjątkowo zniszczonych włosach, jednak można stosować go do każdego rodzaju, który wymaga regeneracji. Intensywnie regenerująca maska Karité zapewnia odbudowę zniszczonych pasm na całej długości. Posiada bardzo dobre właściwości pielęgnujące, odżywcze i nawilżające.

rene-furterer.jpgSiła afrykańskich składników

Karité maska do włosów to produkt marki Rene Furterer, który opiera się na 100% naturalnych składnikach, co potwierdza certyfikat ECOCERT. Bazą produktu jest głównie masło Karité z Etyką – składnik otrzymywany w rejonach afrykańskich tradycyjnymi metodami. Maskę wzbogacono o cenne pektyny z pigwy, patent Cimentrio oraz składniki upiększające. Nuta zapachowa produktu to intensywna esencja kwiatu pomarańczy, która nadaje włosom piękny zapach.

Unikalne połączenie masła Karité, formuły Cimentrio, pektyn pigwowych i innych składników daje efekt natychmiastowej miękkości oraz blasku. Suche włókna włosów zostają zregenerowane, a maska intensywnie regenerująca Rene Furterer zapewnia ochronę włosów. Maska do spłukiwania Karité to produkt ułatwiający rozczesywanie, zapewniający jedwabistą miękkość, dodający połysku i silnie upiększający bez obciążania.