Realash odżywka do rzęs

Działanie: Odżywka do rzęs Realash polecana jest wszystkim osobom, które chciałyby mieć dłuższe, gęściejsze i mocniejsze rzęsy. Równie dobrze mogą korzystać z niej mężczyźni, którzy w wyniku chemioterapii lub innych przebytych chorób stracili rzęsy. Przed kuracją alergicy i osoby z wrażliwą skórą twarzy powinny skonsultować się z lekarzem.

RealashAplikacja: Odżywkę do rzęs Realash nakłada się na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek. Aplikację powtarza się każdego wieczoru do momentu uzyskania satysfakcjonujących nas rezultatów. Potem produkt można stosować co drugi lub trzeci dzień. Do nakładania odżywki do rzęs Realash służy pędzelek. Za jego pomocą maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych powiekach.

Pomimo płynnej konsystencji produkt szybko się wchłania i nie spływa do oczu.

Efekty: Pierwsze efekty pojawiają się po około trzech tygodniach, ostateczne natomiast – po dwóch miesiącach. Rzęsy są wzmocnione, ładniejsze, zregenerowane i dłuższe; wydają się również gęściejsze. Niestety rezultaty kuracji nie utrzymują się tak długo, jak byśmy chciały. Zanikają po dwóch miesiącach od wykonania ostatniej aplikacji.

Opakowanie: Odżywka do rzęs Realash zamknięta jest w białej, plastikowej buteleczce. Opakowanie ma pojemność 3 ml, co wystarcza na półroczną kurację. W kartonowym pudełku znajdziemy ulotkę z najważniejszymi informacjami o produkcie.

Cena: Cena odżywki do rzęs Realash jest wysoka. Producent nie przewiduje żadnych promocji.

Realash skład INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.