Rapidlash odżywka do rzęs

Działanie: Pogrubiająca i wydłużająca odżywka do rzęs Rapidlash działa już po sześciu tygodniach. Zawiera peptydy, witaminy, proteiny i nawilżające składniki, które pielęgnują nie tylko rzęsy i brwi. Produkt zapewnia również nawilżenie, wygładzenie i rozjaśnienie skóry powiek. Dodatkowo rzęsom dodaje blasku i elastyczności.

RapidlashAplikacja: Aplikację odżywką do rzęs Rapidlash przeprowadza się co wieczór do chwili uzyskania pożądanych rezultatów. Zazwyczaj trwa to około trzech miesięcy. Po upływie tego czasu produkt nanosi się kilka razy w tygodniu. Pędzelkiem wzdłuż linii górnych rzęs rysuje się pojedynczą, cienką kreseczkę.

Produkt szybko się wchłania i nie spływa do oczu.

Efekty: Dzięki odżywce do rzęs Rapidlash po ponad miesiącu możemy zaobserwować zmianę w wyglądzie i kondycji rzęs. W pierwszej kolejności rzęsy stają się mocniejsze, twardsze i ciemniejsze. Mniej więcej w połowie kuracji rzęsy wydłużają się nieznacznie. Niestety do końca kuracji ich wygląd nie zmienia się, a po ostatniej aplikacji efekty bardzo szybko znikają.

Opakowanie: Odżywka do rzęs Rapidlash ma chyba jedno z najładniejszych opakowań. Jest to fioletowo – różowy kartonik z małą rączką. W środku znajdziemy srebrną buteleczkę o pojemności 3 ml.

Cena: Cena odżywki do rzęs Rapidlash jest bardzo wysoka. Za wysoka, żeby zapłacić za krótkotrwałe efekty.