Nawilżający krem Guerlain: Super Aqua Creme.

Super-Aqua-Creme.jpgWszyscy wiedzą, że skóra w nocy regeneruje się i odpoczywa tak, jak cały ludzki organizm. Dlatego zanim pójdziemy spać, powinnyśmy dostarczyć jej niezbędnych składników odżywczych. Najlepiej zrobić to, aplikując odpowiednie kosmetyki. Jednym z nich jest nawilżający krem przeciwzmarszczkowy Super Aqua Creme marki Guerlain.

Krem Super Aqua Creme od Guerlain przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia się, odwodnionej i wysuszonej. Należy stosować go wieczorem, po dokładnym demakijażu i osuszeniu twarzy. Niewielką ilość kosmetyku nanosi się na środkową część twarzy, a następnie rozprowadza na zewnętrzne jej części. Krem wklepuje się opuszkami palców, wykonując koliste ruchy. Dodatkowo przeprowadzić można masaż, który pobudzi krążenie krwi w komórkach naskórka, ujędrni i poprawi napięcie skóry.

Jak działa krem przeciwzmarszczkowy Super Aqua Creme marki Guerlain?

Dużą rolę odgrywa tu nawilżanie najgłębszych warstw skóry. To tam zaczyna się proces odbudowy naskórka i składających się na niego komórek. Jeżeli zapewnimy skórze odpowiedni poziom nawodnienia, możemy opóźnić powstawanie zmarszczek i przebarwień, a także innych niedoskonałości. Osoby, które zmagają się z głębokimi zmarszczkami i trudnymi do usunięcia plamami posłonecznymi lub starczymi, również mogą wypróbować Super Aqua Creme. Muszą jednak uzbroić się w cierpliwość – produkt nie będzie działał od razu i nie przyniesie niesamowitych efektów. W pierwszej kolejności pojawi się rozświetlenie, wygładzenie i nawilżenie, a dopiero potem spłycenie zmarszczek i regeneracja naskórka.

Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy Super Aqua Creme od Guerlain ma delikatny zapach róż, kwiatu Ylang Ylang i jaśminu. Kosmetyk zawiera kilka tzw. substancji zapychających, które mogą powodować powstawanie zaskórników, a także gumę ksantową i alkohol. Składniki te mogą podrażniać osoby z wrażliwą skórą twarzy; mogą również źle wpływać na alergików i osoby zmagające się ze skórnymi chorobami. Na szczęście w składzie Super Aqua Creme są także substancje naturalne, łagodzące i nawilżające.