Nanolash odżywka do rzęs

nanolash


Działanie
: Odżywka do rzęs Nanolash działa wielowymiarowo. Po pierwsze, stymuluje mieszki włosowe do produkcji substancji powodujących wzrost rzęs. W efekcie z powiek wyrastają nowe, młode rzęski. Po drugie, zapewnia wzrost rzęs na grubość i długość oraz zmianę koloru na ciemniejszy. Po trzecie, odżywka do rzęs Nanolash regeneruje i odbudowuje uszkodzone lub osłabione rzęsy. I po czwarte, pielęgnuje i nawilża skórę wokół oczu.

1 splash nanoAplikacja: Odżywkę do rzęs Nanolash nakłada się co wieczór do momentu uzyskania pożądanych efektów. Potem produkt aplikuje się kilka razy w tygodniu. Przed naniesieniem odżywki do rzęs Nanolash należy wykonać dokładny demakijaż, żeby umożliwić przedostanie się produktu do mieszków włosowych. Pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs górnej i dolnej powieki.

Odżywka do rzęs Nanolash szybko się wchłania, odżywiając rzęsy i skórę powiek.

Efekty: Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Nanolash pojawiają się już po dwóch tygodniach. Na ostateczne rezultaty poczekamy około miesiąca. Rzęsy stają się grubsze, mocniejsze, dłuższe i zdrowsze. W trakcie kuracji rzęsy nawilżają się i regenerują; są lekko podkręcone, zyskują delikatny połysk. Efekty utrzymują się długo po zakończeniu kuracji.

Opakowanie: Buteleczka odżywki do rzęs Nanolash mieści 3 ml płynu, co wystarcza na około siedem miesięcy kuracji. Kartonowe pudełeczko wygląda na solidnie wykonane; w środku znajduje się przegródka na opakowanie produktu i miejsce na ulotkę.

Cena: Cena odżywki do rzęs Nanolash nie należy do najwyższych. Osoby, którym zależy na długich, mocnych i ładnych rzęsach, z całą pewnością mogą rozpocząć kurację.

Więcej informacji: www.nanolash.pl