Fresh Lime terAPIS, łagodzący sorbet limonkowy do stóp

Nadejście wiosny to także konieczność zmian w codziennej pielęgnacji. Szczególnie ważne jest, żeby zadbać o wygląd i zdrowie stóp, które po zimie w ciężkich butach mogą nie być gotowe na lekkie baletki lub buty z odkrytą piętą. Przedstawiamy łagodzący sorbet limonkowy do stóp z kwasem mlekowym i mocznikiem – Apis Fresh Lime terApis.

Seria kosmetyków APIS Natural Cosmetics to linia produktów przeznaczonych do odnowy biologicznej w SPA lub w domowym zaciszu. Kosmetyki tej serii charakteryzuje formuła składników aktywnych do profesjonalnej pielęgnacji lub codziennego wsparcia odżywiania.

Fresh Lime terAPIS to seria kosmetyków do pielęgnacji na bazie limonki.

Jedną z nowości marki jest łagodzący sorbet limonkowy do stóp z kwasem mlekowym i mocznikiem. Przeznaczony głównie dla skóry suchej, szorstkiej i zrogowaciałej jest świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji stóp przed wiosennym sezonem.

apis-natural-cosmetics.jpgŁagodzący sorbet limonkowy do stóp Fresh Lime terAPIS to dość lekka i łagodna formuła balsamu intensywnie nawilżającego. Oprócz nawilżania sorbet zapewnia zmiękczenie zrogowaciałej skóry, wygładzenie szorstkich stóp, złagodzenie podrażnień i relaks. Efekty stosowania sorbetu do stóp z limonki mają być zauważalne jest po pierwszym stosowaniu.

APIS Natural Cosmetics to bogactwo naturalnych składników w walce o zdrową skórę pełną witalności. Łagodzący sorbet do stóp to przede wszystkim łagodzący ekstrakt z naturalnej limonki, intensywnie nawilżający mocznik, ale nie tylko. Formułę wzbogacono o kwas mlekowy, ekstrakt z lnu oraz wyciąg z mimozy. Ten kompleks naturalnych składników ma dawać pozytywne rezultaty.

Choć sorbet kojarzy się wyłącznie z owocowymi lodami, to w przypadku APIS łagodzący sorbet limonkowy jest skutecznym balsamem do stóp. Stosuje się go tak, jak inne kremy – na oczyszczoną skórę nakłada się niewielką ilość Fresh Lime terAPIS i rozsmarowuje się do całkowitego wchłonięta składników aktywnych przez naskórek.