Revitalash odżywka do rzęs

revitalashDziałanie: Odżywka do rzęs Revitalash pobudza mieszki włosowe do wydajniejszej pracy i tym samym aktywuje wzrost nowych rzęs. Dzięki temu produktowi włoski z powiek stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i ładniejsze. Odżywka do rzęs Revitalash wpływa także na wzrost i kondycję brwi. Z kosmetyku mogą korzystać również panowie.

Aplikacja: Odżywkę do rzęs Revitalash nakłada się co wieczór aż do chwili uzyskania wymarzonego wyglądu. Aplikację powinien poprzedzić demakijaż i osuszenie skóry powiek. Produkt nanosi się cienkim pędzelkiem wzdłuż linii rzęs na górne powieki. W trakcie snu płyn przedostaje się na rzęsy z powieki dolnej, odżywiając je i pobudzając do wzrostu. Należy uważać, aby podczas przeprowadzania aplikacji nie włożyć pędzelka do oczu – mogłoby to wywołać podrażnienia. Na początku kuracji można odczuć mrowienie w okolicy powiek – jest to normalne działanie produktu, które po kilku dniach zanika; może być jednak uciążliwe dla osób z wrażliwą skórą i oczami.

Efekty: Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Revitalash pojawiają się po około trzech tygodniach. Ostateczne wyniki natomiast można zaobserwować po upływie mniej więcej sześciu tygodni. Po osiągnięciu zadowalających efektów, czyli po czterech miesiącach, odżywkę do rzęs Revitalash nakłada się co kilka dni. Po zakończonej kuracji rzęsy stają się dłuższe, mocniejsze i ładniejsze.

Takie rezultaty powinny utrzymywać się jakiś czas po zakończeniu kuracji.

Opakowanie: Pudełeczko odżywki do rzęs Revitalash ma ciekawy wygląd; w środku znajdziemy centralnie umieszczoną przegródkę na buteleczkę. Ta natomiast produkowana jest w dwóch wersjach: pierwsza ma pojemność 2 ml, a druga – 3,5 ml (wystarcza na sześć miesięcy kuracji).

Cena: Zarówno mniejsze, jak i większe opakowanie kosztują bardzo dużo. Zamiennikiem dla odżywki do rzęs Revitalash z powodzeniem mogłaby być inna tańsza o połowę odżywka o podobnej pojemności, sposobie aplikacji, ale nie wywołująca podrażnień.